На Міськводоканалі провели семінар-практикум за європейськими технологіями

На Міськводоканалі провели семінар-практикум за європейськими технологіями

На навчальному майданчику КВП КМР «Міськводоканал», 6 грудня 2017 року, по вул. Широкій 16, проведено семінар-практикум з використанням будівельних матеріалів у аварійних умовах течі централізованих мереж водопроводу та каналізації.

 

В практичному занятті взяли участь головний інженер підприємства, начальники дільниць мереж водопроводу та каналізації, майстри, які безпосередньо працюють на централізованих мережах (водопроводу та каналізації), аварійних дільницях.

 

«Будівельні полімерні суміші виробництва італійської компанії «Мареі», впродовж більше ніж вісімдесяти років успішно використовуються в Європі та світі як гідроізоляційні матеріали, а також при будівництві приміщень, які безпосередньо контактують із водою та агресивним середовищем на ґрунті (землі). У разі виникнення аварійної ситуацій. такі матеріали зручні у використанні та допоможуть аварійним бригадам, якісно та оперативно проводити ремонти централізованих мереж водопроводу та каналізації, – зазначив Олександр Молодченко, технічний спеціаліст компанії торговий дім «Марафон».

Одна з демонстраційних новинок семінару – синтетичний профіль, маючий достатньо приваблюючі фізико-хімічні якості. При взаємодії із водою він має велику швидкість набухання, збільшуючись в 2,5 рази. Матеріал набагато якісніший та зручніший за сантехнічну паклю, може використовуватися при проведенні аварійно-ремонтних роботах.

Також продемонстрували цементний полімер нанесений на трубу. Він замішується на воді до необхідної консистенції та застигає достатньо швидко від 30 секунд до 2 хвилин. Після затвердіння здатен витримувати напір води до 2-х атмосфер.

Спеціалісти міськводоканалу ознайомилися із фізичними властивостями матеріалів та особливостями їх застосування при ремонті пошкоджених ділянок труб. Учасники семінару спостерігали усунення течії труб завдяки полімерній суміші та синтетичного профілю. Фахівці впевнені, такі технології усунення аварій з часом мають стати запорукою якісних ремонтів на мережах водопроводу та каналізації.

Розповісти: