Комфорт та зручність робочого місця

Комфорт та зручність робочого місця

Одним з важливих напрямків діяльності адміністрації КВП КМР «Міськводоканал» – є створення комфортних умов праці робітників.

В аварійно-диспетчерському відділі підприємства проведено ремонт кімнати прийому їжі та душової. Виконаний такий обсяг робіт: відремонтовано стіни, стеля, підлога, встановлені енергозберігаючий бойлер та сучасні кухонні меблі.

За словами генерального директора КВП КМР «Міськводоканал» Олександра Плахотніка, працівники диспетчерського відділу, згідно з графіком своєї роботи, працюють в нічні зміни, проводять на підприємстві багато часу, тому облаштування кімнати прийому їжі та душової – необхідність повноцінної роботи диспетчерів.

Зручні умови на робочому місці – одна з складових вдалого виконання робітниками своїх професійних обов`язків. На міськводоканалі чітко розуміють це правило, тому створюють комфортні умови роботи працівникам підприємства, що завжди матиме позитивні  результати в роботі та вдячність людей.

В адміністрації зазначили, що на цьому ми не зупиняємося, покращення умов праці відбудеться в усіх структурний підрозділах.

Розповісти: