В залі засідань КВП КМР «Міськводоканалу», 11 квітня, відбулися відкриті громадські обговорення тарифів централізованого водопостачання та водовідведення на 2018 рік

В залі засідань КВП КМР «Міськводоканалу», 11 квітня, відбулися відкриті громадські обговорення тарифів централізованого водопостачання та водовідведення на 2018 рік

Для участі в відкритому обговоренні зареєструвались 78 осіб, в т.ч. від органів виконавчої влади, місцевого самоврядування 3 особи.

В обговоренні тарифів взяли участь:
Перший заступник генерального директора КВП КМР «Міськводоканал» Наталія Лисак.
– Директор з економіки КВП КМР «Міськводоканал» Сергій Васілішин.
– Начальник планово економічного відділу КВП КМР «Міськводоканал» Вікторія Понізова.
Перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Кам’янської міської ради Олександр Чернишов.
Заступник директора департаменту економічного розвитку Кам’янської міської ради Олександр Скакун.
Заступник директора департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Кам’янської міської ради Олег Максименко.

Для подальшої роботи засідання, головою громадських зборів обрано Сергія Васілішина, а секретарем громадських обговорень Вікторію Понізову.
З доповіддю, щодо обумовленості змінення тарифів водопостачання та водовідведення до присутніх звернувся Сергій Васілішин, який аргументував необхідність коригування тарифів з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік.
У відповідності до порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень НКРЕКП, затвердженого постановою №866 від 30.06.2017, Сергій Васілішин повідомив, що протягом визначеного терміну ніяких пропозицій та зауважень не надійшло.


Необхідність у коригуванні тарифів з централізованого водопостачання та водовідведення, тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) виникла через надзвичайну залежність підприємства від вартості електроенергії, у зв’язку зі змінами обсягів та ціни покупної води, зростанням цін на реагенти (в т.ч. хлор), зростанням регіонального коефіцієнту, який застосовується для визначення мінімальної тарифної ставки.
Приведення тарифів на ЦВВ до економічно обґрунтованого рівня – є необхідним заходом для належного функціонування КВП КМР «Міськводоканал», яке забезпечує мешканців міста питною водою.
Встановлення економічно обґрунтованих тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на рівні, що покриває всі витрати в собівартості послуг, є вимогою чинного законодавства України (Закони України «Про ціни та ціноутворення», «Про питну воду та питне водопостачання», «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг»).

Тарифи на послуги, які надаються КВП КМР «Міськводоканалом» суб’єктам господарювання на 2018 рік – одноголосно підтримали всі учасники обговорення.
Відкриті обговорення, проведені на засадах гласності та відкритості, вважаються такими, що відбулися.
По завершенню засідання, учасниками зібрання прийняті рішення – надіслати до 
Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) належним чином оформлений протокол відкритого обговорення необхідності корегування тарифів.

Результати обговорень тарифів оприлюднити на офіційному веб-сайті www.mvk.dp.ua КВП КМР «Міськводоканал».

 

 

 

Розповісти: