Волейболістки Міськводоканалу стали чемпіонами України

З 8 по 12 червня в селищі Коблево, Миколаївської області відбулися змагання 27-го Кубку України серед ветеранів волейболу. Участь в турнірі взяли близько 50 команд зі всієї України.

За підтримки міського голови Андрія Білоусова на змаганнях, Кам`янське представляли чоловіча і жіноча команди КВП КМР «Міськводоканал», та команда CК «Прометей».

В фіналі змагань вікової групи «жінки 45+» команда Міськводоканалу перемогла спортивну збірну СК «Запоріжжя», обійняв перше місце. Переможців нагородив Олімпійський чемпіон з волейболу 1968 року в Мехіко, заслужений майстер спорту СРСР Володимир Іванов.

В категорії «жінки 35+» фіналістками волейбольного турніру стала команда СК «Прометей» та збірна Запоріжжя. В запеклій боротьбі, кам`янчанки поступилися своїм суперницям, зайняв друге місце.

Чоловіча команда КВП КМР «Міськводоканал» на чолі з Олександром Воротняком, начальником дільниці КНС КВП КМР «Міськводоканал», зіграла з найсильнішими суперниками: збірними з Дніпра, Львова та Київа. Волейболісти Кам`янського, доклали максимум зусиль, показав яскраву та видовищну гру та одержав перемогу над чемпіонами турніру минулого року – командою Дніпра. Але в загальному заліку наші земляки стали лише шостими.

Наступними змаганнями, в яких братимуть участь волейболісти нашого міста – стане Кубок Героїв АТО, присвячений 22-й річниці Конституції України. Турнір відбудеться 28-30 червня на відкритих спортивних майданчиках лівобережжя Кам`янського.