Міськводоканал провів роботи на каналізаційних мережах залізничного вокзалу

Міськводоканал провів роботи на каналізаційних мережах залізничного вокзалу

Заявка про засмічення каналізаційної мережі на Привокзальній площі, в районі залізничного вокзалу, надійшла в аварійно-диспетчерську службу КВП КМР «Міськводоканал» 11 липня 2018 року.

Аварійна бригада Міськводоканалу, виїхала на місце аварії та розпочала ремонтно-відновлювальні роботи.

«За вказаною адресою проведені роботи з прочищення мереж та колодязів каналізації від побутового сміття. Робота була виконана якісно та в короткий термін», – повідомив начальник мереж каналізації Леонід Борік.

(Причина даної аварійної ситуації в недбайливому ставленні мешканців міста до системи каналізації до якої потрапили побутові відходи через що і сталося засмічення каналізаційних труб)

ПАТ «Українська залізниця» регіональна філія «Придніпровська залізниця» структурний підрозділ «Дніпровська дирекція залізничних перевезень» станція Кам’янське-Пасажирське в особі начальника станції Тамара Михайлова подякувала генерального директора КВП КМР «Міськводоканал» Олександра Плахотніка, та працівників підприємства – бригаду слюсарів-ремонтників, за професійне, якісне та в короткий термін усунення аварійної ситуації.

Щиро дякуємо бригаді за сумлінну самовіддану працю!

Розповісти: