На Січеславському шляху замінили напірний колектор

На Січеславському шляху замінили напірний колектор

Згідно з планом графіку ремонтних робіт на 2018 рік та підготовки міста до осінньо-зимового періоду, підприємством КВП КМР «Міськводоканал» проводиться заміна експериментального напірного колектору Ду500 на дільниці розташованій по вул. Січеславський шлях 155.

«В ході проведених робіт фахівцями дільниці експлуатації мереж каналізації Міськводоканалу виконана розкопка траншеї, демонтовано 38 метрів експериментальної погонної труби та розпочато монтування нової гілки стальної труби Ду530. Під час проведення робіт побутові каналізаційні стоки з КНС №5 продовжують поступати з Південного району по резервному напірному колектору на очисні споруди, без вимкнення від мережі каналізації абонентів»,– зазначив Валерій Приходько, заступник начальника дільниці мережі каналізації КВП КМР «Міськводоканал».

Напірний колектор знаходиться в промисловій зоні міста вздовж трамвайної колії. Напередодні проведення ремонтних робіт, аварійно-диспетчерська служба КВП КМР «Міськводоканал» надіслала телефонограму до КП «Трамвай» з повідомленням про встановлення бар`єрного щиту, який попереджує про «Тихий хід» – зменшення скорості руху трамвайних вагонів на даній дільниці.

Бригада АВР експлуатації мереж каналізації на чолі з майстром Михайлом Романовим, електрогазозварники  Владислав Гаєвський і Борис Маклашов, слюсаря Сергій Корховий, Володимир Бабенко та Іван Дворніченко – працюють майстерно, швидко та злагоджено, що сприяє швидкому та якісному виконанню робіт.

Встановлення нового напірного колектору лише частина виконаних робіт, підприємством КВП КМР «Міськводоканал». На даній дільниці запланована замінити близько 150 м. трубопроводу.

Розповісти: