На «Міськводоканалі» схвалив Інвестиційну програму підприємства на 2019 рік.

На «Міськводоканалі» схвалив Інвестиційну програму підприємства на 2019 рік.

9 серпня 2018 року в залі засідань КВП КМР «Міськводоканал» за адресою м.Кам’янське, вулиця Широка, 16, відбулися відкриті громадські обговорення щодо формування Інвестиційної програми комунального виробничого підприємства Кам’янської міської ради «Міськводоканал» на 2019 рік.

На порядку денному засідання розгляд та схвалення Інвестиційної програми підприємства КВП КМР «Міськводоканал» на 2019 рік.

Для участі в відкритому обговоренні в залі зареєструвалося 58 осіб, в тому числі 3 від органів місцевого самоврядування.

Головою зборів обрано Сергія Васілішина, секретарем Ларису Косенко.

Зібрання заслухало доповідь технічного директора підприємства Олександра Ярового та начальників підрозділів з інформацією про заходи, що пропонуються до реалізації у 2019 році за рахунок коштів Інвестиційної програми.

Інвестиційна програма складається з трьох частин: водопостачання та водовідведення та заходів екологічної безпеки та охорони навколишнього середовища.

До розділу «Водопостачання», запропоновано включити наступні заходи.

1. Другий етап реконструкції водогону Ду600 мм. від водопровідної насосної станції по вул. Лохвицького, 29 (майданчик №3) до вул. Казанська.

2. Техніко-економічне обґрунтування необхідності та доцільності виконання капітальних ремонтів водопровідних мереж м. Кам’янське.

До розділу «Водовідведення», запропоновано включити наступні заходи:

1. Влаштування вузла обліку на скидному колекторі комплексу з експлуатації очисних споруд каналізації правого берега за адресою: вул. Дорожня, 58.

2. Влаштування вузла обліку на скидному колекторі комплексу з експлуатації очисних споруд каналізації лівого берега за адресою: вул. Індустріальна, 30.

3. Облаштування технологічними приладами обліку на КНС№№ 9,14,15,16,17.

До розділу «Підвищення екологічної безпеки та охорони навколишнього середовища» запропоновано включити наступні заходи:

1. Техніко-економічне обґрунтування необхідності та доцільності виконання капітальних ремонтів каналізаційних мереж. За рахунок коштів Інвестиційної програми на 2019 рік заплановано придбання ПЕ труби різних діаметрів для виконання капітальних ремонтів

2. Технічне переоснащення каналізаційної насосної станції №13 із застосуванням сучасних насосних агрегатів за адресою: вул. Харківська, 2».

Відкриті обговорення, проведені на засадах гласності та відкритості.

В ході обговорення прийнято рішення щодо необхідності схвалення Інвестиційної програми КВП КМР «Міськводоканал» на 2019 рік. Належним чином оформлений Протокол відкритого обговорення буде надіслано до НКРЕКП. Остаточне рішення буде прийнято після розгляду з боку Національної комісії, після чого, вже згодом відбудуться другі громадські слухання з цього питання.

Розповісти: