Ремонтно-профілактичні роботи під час відключення води виконані на відмінно!

Ремонтно-профілактичні роботи під час відключення води виконані на відмінно!

 

В зв`язку з плановою зупинкою КП ДОР «Аульський водовід», з 6:00 години 8.09.2018р. до 6:00 години 10.08.2018р., підприємством КВП КМР «Міськводоканал» виконані ремонтно-профілактичні роботи на водопровідних та каналізаційних мережах міста, насосних станціях водопроводу та каналізації, а також на очисних спорудах лівого та правого берега.

«Тимчасова зупинка Аульського водоводу – нагода провести ремонтні та профілактичні роботи на водопровідних та каналізаційних мережах міста, які потребують зупинки технологічного процесу. В запланованих роботах, взяли участь всі бригади міськводоканалу згідно штатного розкладу, серед них: зварники, слюсарі АВР водопроводу та каналізації, слюсарі ремонтники, електромонтери та фахівці підприємства. Працівники Міськводоканалу працюють злагоджено, швидко і якісно, завершив роботи в строк», – повідомив Олександр Плахотнік, генеральний директор КВП КМР «Міськводоканал».

«Напередодні планової зупинки Аульського водоводу підприємством КВП КМР «Міськводоканал», заздалегідь, розроблений план-графік проведення 35 видів ремонтних робіт, затверджених генеральним директором підприємства Олександром Плахотніком. В цей період, як правило, замінюються і ремонтуються засувки великого діаметру та технологічне обладнання, замінюють ділянки мережі водопроводу та каналізації. На виконання затвердженого графіку, підприємством Міськводоканал були виділені кошти, придбані необхідні матеріали та підготована техніка і ремонтні бригади», – зазначив  Олександр Яровой, технічний директор КВП КМР «Міськводоканал».

Користуючись відключенням води у всьому місті, бригади робітників підприємства виконали ремонтні та профілактичні роботи, серед яких:

1.Заміна та ремонт засувок на мережах водопроводу та каналізації в кількості 18 шт.

2.Ремонт насосних агрегатів каналізаційних та водопровідних насосних станцій.

3.Профілактичні та ремонтні роботи проведені з електричним обладнанням та розподільчими пристроями каналізаційних та водопровідних насосних станцій.

Позапланово, в цей період замінено 38 погонних метрів напірного каналізаційного колектору ДУ-500.

Всі роботи згідно із затвердженим планом-графіком, виконані в повному обсязі, технологічна схема водопостачання та водовідведення в місті відновлена.

КВП КМР «Міськводоканал» просить вибачення у мешканців міста за тимчасові незручності в зв’язку із вимкненням води.

По завершенню ремонтно-профілактичних робіт можна бути впевненими у неможливості аварійних ситуацій на відремонтованих ділянках.

Розповісти: