Вітаю з Днем Захисника України!

Вітаю з Днем Захисника України!

14 жовтня – один з важливих днів, багатий на знакові події, який поєднує одразу три свята: День Покрова Пресвятої Богородиці, День Захисника України, та День козацтва Події цього жовтневого дня символічно доповнюють найголовніші духовні та національні цінності українського народу: православну віру, разом із його волелюбний духом в споконвічному прагненні до свободи та славними козацькими традиціями.

День захисника України – уособлює честь, мужність і відвагу в любові до рідної землі та здатності стати на її захист. Виконання військового обов`язку за покликом серця, прояв високого героїзму, мужності, честі та відваги – завжди лишатиметься в пам`яті народу та надаватиме приклад  патріотизму теперішнім та прийдешнім поколінням.

 Останні роки української історії – стали серйозним випробуванням на міцність національної свідомості, прояву справжнього патріотизму в реальній боротьбі за цілісність та незалежність української держави. Сьогодні ми з великою повагою вшановуємо бійців, які з початком бойових дій на Сході України, щодня боронять українську землю від агресора, забезпечуючи наше мирне життя та схиляємо голову за загиблими воїнами.

З перших днів війни на Сході, найбільш активні працівники КВП КМР «Міськводоканал» відправилися на передову, захищати від ворога Україну. Ми пишаємося та від всього серця дякуємо нашим хлопцям за високий громадянський вчинок та щасливі від того, що всі вони повернулися додому та продовжують працювати на рідному підприємстві.

Щиро вітаю ветеранів, учасників бойових дій, військовослужбовців та воїнів запасу, батьків та матерів солдатів та всіх чоловіків. Бажаю всім нам мирного неба, здоров`я, добробуту та благополуччя, добра та щасливого життя.

Генеральний директор КВП КМР «Міськводоканал»                                                  Олександр Плахотнік     

Розповісти: