Привітання з 75-ю річницею визволення Кам`янського від фашистських загарбників!

Привітання з 75-ю річницею визволення Кам`янського від фашистських загарбників!

Шановні ветерани та мешканці міста!

 

Вітаю Вас з 75-ю річницею визволення Кам`янського від фашистських загарбників!

 

25 жовтня, ми вшановуємо та висловлюємо глибоку вдячність воїнам, партизанам та учасникам Другої світової війни: всім тим, хто боровся із ворогом на фронті та в тилу, наближаючи Велику Перемогу. Сьогодні ми згадуємо солдатів, які ціною власного життя врятували світ від фашистської навали – заради майбутнього наступних поколінь, виборов наше право вільно жити на українській землі.

Минуло багато десятиліть, але в історії України та пам’яті народу, навіки лишається ваша честь та відвага, патріотизм та мужність, нескореність духу та відданість в любові до рідної землі. Всі ці якості ветеранів – є взірцем громадянського обов’язку та прикладом для кожного з нас, надихаючи молодих захисників у боротьбі з агресором на Сході України.

Ми вклоняємося перед тими хто захистив нашу землю від ворога сімдесят п`ять років тому та пишаємося героями, які щодня боронять єдність та суверенітет України!

Шановні визволителі міста! В цей по-особливому урочистий та пам`ятний день ми безкінечно вдячні вашому героїчному минулому, яке забезпечило наше мирне життя впродовж багатьох десятиліть. Від душі бажаю вам здоров`я, мирного неба, добра, злагоди, уваги рідних і близьких, активного довголіття! Ваш подвиг та наша наполеглива праця створить належні умови задля відродження української держави та процвітання нашого рідного міста!

 

Генеральний директор КВП КМР «Міськводоканал»                                            Олександр Плахотнік

Розповісти: