Вітання з нагоди професійного свята – Дня автомобіліста і дорожника!

Вітання з нагоди професійного свята – Дня автомобіліста і дорожника!

Сьогодні важко уявити наше життя, господарську діяльність підприємств та побут кожної людини без автомобільного транспорту. В цій сфері трудиться чимало професіоналів, праця яких визначає життєдіяльність Кам`янського. Від майстерної роботи водіїв та якісної роботи дорожників, які виконують ремонт доріг, залежить якість та своєчасність автотранспортних перевезень.

Автотранспортний цех «Міськводоканалу» – один з самостійних структурних підрозділів підприємства, який взаємодіючі з іншими відділами забезпечує безперебійну роботу транспорту, що сприяє наданню мешканцям міста послуг водопостачання та водовідведення, виконання ремонтних робіт мережі водопроводу та каналізації, здійснення своєчасних перевезень. Працівники автотранспортного цеху довели високий рівень професіоналізму та найкращі якості водійської справи: такі як взаємовиручка, «відчуття ліктя» без яких неможлива їх злагоджена щоденна праця. Ваша завзята, успішна робота знаходить високу оцінку всього колективу підприємства.

Щиро бажаю всім працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства  міцного здоров`я, щастя, добробуту, нових трудових звершень і здобутків, невичерпної енергії, подальшої успішної та безаварійної роботи! Нехай дорога буде легкою, автомобілі – міцними, а вдома на вас завжди чекають рідні та близькі! І, як кажуть, "ні гвіздка, ні жезла"!

 

Генеральний директор КВП КМР «Міськводоканал»                                                    Олександр Плахотнік

Розповісти: