Міськводоканал замінює в Романково аварійну водопровідну ділянку

Міськводоканал замінює в Романково аварійну водопровідну ділянку

Бригада працівників КВП КМР «Міськводоканал» проводить заміну 120 метрової стальної водопровідної труби Ду100, на пластикову ПВХ по вулиці Cурикова в Романково, яка впродовж багатьох років була аварійною.

«Оновлення ділянки водопроводу по вулиці Cурикова здійснюється за рахунок підприємства. Прокладені нові поліетиленові труби, не піддаються корозії та мають більш тривалий термін експлуатації. Заміна старого водогону на пластик дозволить уникнути аварійних ситуацій, а строк служби пластикових труб складатиме близько 50 років» – зазначив генеральний директор КВП КМР «Міськводоканал» Олександр Плахотнік.

«Водопровід на цій ділянці був прокладений ще у 70-х роках і останнім часом мешканці вулиці скаржилися на постійні пориви труб. Відповідаючи на прохання людей, прийнято рішення щодо проведення ремонтних робіт аварійної ділянки водопроводу. Після завершення робіт, абоненти отримуватимуть від міськводоканалу якісні послуги», – пояснив технічний директор КВП КМР Міськводоканал» Олександр Яровой.

Мешканці Романково вдячні Міськводоканалу за позитивні зміни в селищі, які сприяють створенню в цьому районі міста комфортних умов проживання.

Завершити роботи з подальшим підключенням абонентів приватного сектора планується найближчим тижнем.

Адміністрація КВП КМР «Міськводоканал», закликає мешканців Кам’янського своєчасно проводити оплату за надані послуги централізованого водопостачання та водовідведення. Адже без регулярних платежів і належного фінансування підприємство не в змозі ефективно проводити модернізацію мереж водопроводу та каналізації, а також належним чином проводити підготовку до роботи в осінньо-зимовий період.

Розповісти: