На Міськводоканалі відбулося обговорення водного проекту НЕФКО– ЄС

На Міськводоканалі відбулося обговорення водного проекту НЕФКО– ЄС

12 листопада 2018 року на підприємстві КВП КМР «Міськводоканал», відбулася нарада, щодо реалізації та впровадженні водного проекту НЕФКО із співфінансуванням ЄС, який полягає в модернізації комплексу очисних споруд каналізації правобережжя.

Представники Північної Екологічної Фінансової Корпорації (НЕФКО) Сергій Зима та Матті Іікканен – обговорили із генеральним директором КВП КМР «Міськводоканал» Олександром Плахотніком, фінансові та технічні питання, щодо необхідних умов впровадження проекту.

 

В рамках отримання кредиту на енерго- та ресурсозберігаючі заходи від Північної Екологічної Фінансової Корпорації (НЕФКО) та спів фінансування ЄС, передбачається зміна аераційної системи в аеротенках із запровадженням сучасних компресорних агрегатів «роторного» типу, встановлення лічильників води у багатоповерхових будинках.

 

«На підприємстві розуміють актуальність питань скорочення споживання енергії, необхідність впровадження відновлювальних та альтернативних джерел енергії, зменшення забруднення навколишнього середовища. Разом із міською владою Кам`янського ми зацікавлені в реалізації запропонованих заходів», – зазначив генеральний директор КВП КМР «Міськводоканал» Олександр Плахотнік.

 

В ході обговорення учасники наради детально зупинилися на аспектах модернізації та підвищення енергоефективності комплексу очисних споруд каналізації КВП КМР «Міськводоканал» за програмою фінансування із Інвестиційного фонду сусідства ЄС, зазначив перспективність та значущість подібних проектів.

Розповісти: