ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ МІСТА!

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ МІСТА!

ЗАБОРГОВАНІСТЬ ЗА ПОСЛУГИ ВОДОКАНАЛУ НЕДОПУСТИМА!

 

Впродовж останнього місяцю значно скоротилися платежі від населення за послуги надані підприємством КВП КМР «Міськводоканал». Існує точка зору, що це обумовлено останніми подіями в Україні. Зазначимо, що Дніпропетровська область не входить до зони небезпечних територій, в яких запроваджений воєнний стан, до того ж зазначене положення, на всій території країни, ні в якому разі не звільняє населення від сплати за послуги водопостачання та водовідведення. Не заганяйте себе в борги, з якими все одно прийдеться розраховуватися!

 

З метою забезпечення нормального функціонування системи водопостачання та водовідведення, адміністрація КВП КМР «Міськводоканал», закликає мешканців міста своєчасно сплачувати поточні платежі, а у разі заборгованості – погасити її!

 

Через сплату наданих послуг не в повному обсязі, підприємство не має можливості розрахуватися із постачальником питної води – КП ДОР «Аульській водовід» та постачальником електроенергії ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго», тому існує постійна загроза відключення міста від питного водопостачання та електричної енергії об`єктів господарювання «Міськводоканалу».

 

В разі несплати обов`язкової частки за послуги «Міськводоканалу» –отримання субсидії припиняється.

 

Громадяни, яким призначена житлова субсидія, зобов`язані щомісяця сплачувати обов`язкову частку за спожиті послуги централізованого водопостачання та водовідведення. Обов`язкова плата розраховується за формулою для кожного домогосподарства індивідуально і залежить від доходу конкретної сім`ї.

 

КВП КМР «Міськводоканал» закликає споживачів своєчасно сплачувати свою частку платежу, аби уникнути заборгованості за спожиті послуги та подальшого отримання субсидій!

 

Не ставте під загрозу стабільну роботу «Міськводоканалу», надання послуг водопостачання та водовідведення населенню міста. Безперебійне водопостачання та водовідведення залежить тільки від вас!

 

Дякуємо всім споживачам, які своєчасно сплачують платежі за отримані послуги!

Розповісти: