Вдячність мешканців пр. Аношкіна

Вдячність мешканців пр. Аношкіна

Мешканці, будинку№16, що на пр. Аношкіна, направили лист подяки генеральному директору КВП КМР «Міськводоканал» та працівникам підприємства: начальнику з експлуатації мереж каналізації Леоніду Боріку та майстру бригади слюсарів Миколі Шуляку, слюсарям Анатолію Кучеренко, Андрію Шидяєву, Сергію Ярмолакію за своєчасну та якісно виконану роботу з ремонту каналізаційної системи.

 

Заявка про проблему на мережах каналізації по пр. Аношкіна, надійшла в аварійно-диспетчерську службу міськводоканалу від мешканців будинку№16, IV під`їзду – 03 грудня 2018 року.

 

За вказаною адресою, того ж дня, бригадою мереж каналізації, якісно та за максимально короткий час, виконані необхідні ремонтні роботи. Проведено прочищення 40 метрів труб мережі каналізації та колодязю. Водопостачання холодної води до медичної установи поновлено.

 

Бригади мереж водопроводу та каналізації КВП КМР «Міськводоканал» – завжди своєчасно реагують на отриманні звернення та максимально швидко виконують роботи з ліквідації аварій в місті.

 

Дякуємо, бригаді мереж каналізації міськводоканалу за сумлінну та самовіддану працю!

Розповісти: