Вітаю з Водохрещем!

Вітаю з Водохрещем!

19 січня український народ відзначає – Хрещення Господнє, яке завершує прекрасні улюблені всіма Новорічно-Різдвяні свята. З давніх часів Водохреща займає важливе місце в історії та житті українського народу. Напередодні Водохреща – основа всілякої живої істоти та життя на землі – вода, освячується в храмах та природних джерелах. Саме цього дня завдяки нашій вірі, сумлінню, добрим прагнення, разом із чистою водою, яка набуває особливих, цілющих властивостей, відбувається очищення людської душі та тіла. Хрещенські морози та криштальна прозорість води налаштовує нас на гідний життєвий шлях, окреслюючи споконвічні людські цінності.

Хрещення Господнє – одне з головних християнських свят що символізує нові відкриття, звершення та добрі перетворення, наповнюючи серця особливим радісним змістом, що робить наші думки світлими, а вчинки щиросердечними.

В святковий день Водохреща бажаю кожному зберегти чисту душу, здоровий та сильний дух. Саме ці якості відкривають всілякі можливості, які дозволяють подолати різні труднощі на шляху до здійснення наших планів та задумів.

Нехай одне із стародавніх християнських свят принесе всім миру, здоров`я, нових професійних здобутків та успіхів, сімейного благополуччя та добробуту, спокою та вдачі, залишив у минулому все недобре. Зичу, щоб наші серця завжди наповнювалися любов`ю, порозумінням та єдністю заради розвитку, позитивних змін та майбутнього процвітання нашої держави! 
Зі Святом!

Генеральний директор КВП КМР «Міськводоканал» Олександр Плахотнік

Розповісти: