На Міськводоканалі відбулася конференція трудового колективу

На Міськводоканалі відбулася конференція трудового колективу

18 січня 2019 року в актовій залі відбулося розширене засідання профспілки трудового колективу підприємства КВП КМР «Міськводоканал».

На порядку денному засідання винесено питання щодо виконання зобов'язань і заходів колективного договору між адміністрацією та профспілковим комітетом за  2018 рік.

 

Директор з економіки КВП КМР «Міськводоканал» Сергій Васілішин, зачитав «Акт виконання колективного договору між роботодавцем і первинною профспілковою організацією комунального підприємства». Перед зібранням колективу виступили перший заступник генерального директора підприємства Наталія Лисак, яка розповіла про соціально-економічне становище  підприємства та подальші перспективи його розвитку та голова профспілкового комітету Марина Ялова.

Заслухавши доповіді першого заступника генерального директора підприємства Наталії Лисак та голови профспілкового комітету Марини Ялової про акт перевірки виконання положень колективного договору за перше півріччя 2018 року, зазначено, що в звітному періоді робота адміністрації та профспілкового комітету була спрямована на вирішення виробничого та соціально-економічного розвитку трудового колективу, на забезпечення захисту прав та інтересів працівників.

       Спільними зусиллями вирішувалися питання оплати та охорони праці, надання працівникам соціально-побутових пільг та гарантій.

Існує заборгованість за 2018 рік, тому соціальна допомога працівникам підприємства на лікування, оздоровлення, поховання працівників підприємства та їх близьких родичів надавалася не в повному обсязі.

Присутня на засіданні профспілки голова Кам` янської профспілки ЖКГ МП ПОН Олександра Зеріна, зазначила важливість діяльності профспілкового комітету підприємства у виконанні колективного договору та вирішені нагальних соціально-економічних питань «Міськводоканалу».

Робота профспілкового комітету спрямована на виконання прийнятих зобов'язань колективного договору та вирішенні питань виробничого і соціально-економічного розвитку підприємства, забезпечення захисту прав та інтересів працівників.

В своїх виступах представники профспілкових комітетів підприємства відзначили високий професіоналізм працівників Міськводоканалу, в першу чергу аварійних бригад, які цілодобово виконують свої обов'язки щодо своєчасного усунення аварійних ситуацій та проведення ремонтів.

 

В ході конференції трудового колективу прийнято:

         1. Роботу адміністрації по виконанню зобов’язань колективного договору за     за  2018 рік визнати задовільною.

         2. Роботу профспілкового комітету по виконанню зобов’язань колективного договору за 2018 рік визнати  задовільною.

         3. Акт перевірки виконання зобов’язань колективного договору за 2018 рік свідчить про його задовільне виконання.

         4. Доповнення і зміни до колективного договору на 2018-2019 роки прийняті та доручені до підписання 29.01.2019 року:

       –від власника, генеральному директору О.О. Плахотніку.

       –від трудового колективу, голові профспілкового комітету М.В. Яловій.

6. Контроль за виконанням цієї постанови покладено на генерального директора О.О. Плахотніка та голову профспілкової організації М.В. Ялову.

Конференція трудового колективу «Міськводоканалу» пройшла активно, делегати намітили шляхи вирішення проблемних питань, визнали позитивні зміни, що відбулися на підприємстві в минулому році, зазначили факти оздоровлення працівників підприємства та членів їх сімей, культурно-масової і спортивно-оздоровчої роботи, які відбуватимуться і надалі.

 

 

Розповісти: