Вітаю з Днем Соборності України!

Вітаю з Днем Соборності України!

22 січня 1919 року  назавжди увійшло в історію до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України. Саме цього дня в Київі на площі перед Софійським Собором відбулася подія, про яку мріяло не одне покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні, вперше у XX столітті, об’єдналися Українська Народна Республіка (УНР) та Західно-Українська Народна Республіка (ЗУНР) в єдину державу.

Значущість цього об`єднання має свою актуальність в новітній українській історії. Велике почуття патріотизму  в любові до рідної землі та глибинному розумінні ідей державності, ведуть на сході країни в бій із ворогом українських солдат, які щодня захищають наше мирне життя та боронять українську незалежність. Українці – єдина нація, яку неможливо розділити та знищити!

 

День Соборності України в котре нагадує – сила України в єдності її території, суверенітет та незалежність країни не можуть відбутися без народу, справжнього господаря своєї землі!

З нагоди Дня Соборності щиросердечно зичу всім нам здоров` я, незламності духу, глибокої віри у гідне майбутнє нашої країни. Будемо гідні української землі та пам`яті предків, які поклали багато зусиль та віддали життя за єдність нашої держави!  Переконаний, кожний з нас на своєму місці, зробить чималий внесок в подальший розвиток та розквіт України!

 

Генеральний директор КВП КМР «Міськводоканал»                                       Олександр Плахотнік

Розповісти: