Вітаю із Всесвітнім Днем здоров’я!

Вітаю із Всесвітнім Днем здоров’я!

В цей день у 1948 році була заснована Всесвітня організація охорони здоров`я. Офіційно в світі День здоров`я відзначається з 1950 року. Головна мета заходів, які проводяться щороку, 7 квітня, в можливості реалізації найвищого права людини бути здоровою, всіляко підтримувати його та вести здоровий спосіб життя.

В 2019 році Всесвітній День здоров`я відбувається під гаслом: «Здоров`я для всіх», що передбачає загальне охоплення послугами охорони здоров`я всіх і всюди.

Здоров`я – справжнє багатство людини і найцінніший стан, яке ми не завжди цінуємо в повсякденному житті. В правильному розумінні та турботі про здоров`я – основа радісного та успішного людського життя.

Важливим напрямком діяльності адміністрації «Міськводоканалу» – є розвиток спорту і фізичної культури, пропаганда здорового способу життя серед працівників підприємства та їх оздоровлення. Робітники водоканалу, щоразу показують не тільки відмінну фізичну підготовку, але й високі результати команди, під час проведення обласних спартакіад серед комунальних підприємств Дніпропетровщини.

У «Міськводоканалу» – одна з найсильніших серед підприємств Кам`янського волейбольних команд, яка щоразу займає призові місця на міських та загальноукраїнських волейбольних турнірах.

Працівники «Міськводоканалу» відпочивають на морських базах відпочинку «Майстерок», «Сонячна соната» та на базі відпочинку підприємства «Райдуга».

В День здоров’я бажаю вам уважно ставитися до нього. Будьте життєрадісними, ведіть активний спосіб життя, займайтеся спортом, позбудьтеся шкідливих звичок! Зі святом Вас!

 

Генеральний директор  КВП КМР «Міськводоканал»                                                                 Олександр Плахотнік

Розповісти: