Місячник благоустрою Кам’янського

Місячник благоустрою Кам’янського

Напередодні Всеукраїнського дня навколишнього довкілля, який відзначається 20 квітня за ініціативою міського голови Кам’янського Андрія Білоусова в місті триває місячник з благоустрою територій.

Працівники одного з найбільших комунальних підприємств міста КВП КМР «Міськводоканал» беруть активну участь в місячнику на вулицях Кам’янського, прибираючи дороги і вулиці міста.

Головною метою місячника благоустрою є поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрій вулиць Кам`янського, поліпшення естетичного та санітарного стану прибудинкових територій та об’єктів масового перебування і відпочинку населення.

За словами генерального директора КВП КМР «Міськводоканал» Олександра Плахотніка, ініціатива міського голови, щодо прибирання міста після зими – необхідна справа до якою завжди активно долучаються співробітники водоканалу із залученням спеціалізованої техніки, яка допомагає людям в роботі. Наше промислове місто потребує постійного догляду, тому сумісна злагоджена робота, дає свої результати, роблячи його кращим і приваблюючим.

Розповісти: